Sponsor bağlantılar

5 Dakikada kulak çınlamasını geçiren yöntem

Posted by
Spread the love
5 Dakikada kulak çınlamasını geçiren yöntem

Kulak çınlaması bir çok kişinin yaşadığı bir durumdur.Kulak çınlaması bir çok hastalığın habercisi olabilir.

Öncelikle kulak çınlaması rahatsızlığınız için bir doktora görünüp gerekli tetkikleri yaptırmalısınız.SON DEREC SİNİR BOZUCU BİR DURUM OLABİLİYOR.uZUN SÜRELİ VE GEÇİCİ OLABİLEN KULAK ÇINLAMASI YORGUNLUĞA VE DEPRESYONA BİLE YOL AÇABİLİR.,


Sponsor bağlantılar

Son zamanlarda yapılan bir araştırma ve çalışmaya göre kulak çınlamasını geçiren bir uygulama bulunduğu bildiriliyor.Mayo cliniğinin söylemine göre kulak çınlaması her 5 kişiden birini etkiliyor.

Kulak çınlamasını geçirmek için farklı yöntemler de var.Kulak çınlamanızı geçirecek olan son zamanlarda internette hızla yayılan bu tekniği şu şekilde uygulayacaksınız.

1.Öncelikle avuç içinizi masanın üzerine hizalayıp işaret parmağınızı orta parmağınızın üzerine parmaklarınızı şıklatır gibi bastırın.

2-Şİmdide avuç içlerinizi kulağınızın hizasına geitirin.

3-şimdi aynı işlemi avuç içlerinizi kulak hizasında başınıza yapışık şekilde bu parmaklarınızla şıklatma işlemini tam 50 kere yapın.Aşağıdaki bu videoda da uygulamayı görebilirsiniz.Yıllardır kulak çınlaması çeken kişilerin bu uygulamayı yaparak nasıl rahatladıklarını,kulak çınlamalarından kurtulduklarını görebilirsiniz

5 Dakikada kulak çınlamasını geçiren yöntem


Sponsor bağlantılar

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir