OLAY Regenerist Mikro-yapılandırıcı Serum

Spread the love

Regenerist Mikro-yapılandırıcı Serum
OLAY Regenerist Mikro-Yapılandırıcı Serum, zorlu işlemler* olmadan cildinizi gözle görülür derecede sıkılaştırmak için tasarlanmıştır. Aminopeptid kompleksini ve B3 vitaminini yoğun konsantrasyonda içeren anti-aging formülü, yüzeydeki cilt hücrelerinin yenilenmesini %200’e** kadar hızlandırmaya yardımcı olur.*sonuçlar cerrahi müdahalelere eş değildir.
**uygulama yapılmamış cilde göre
i
OLAY Regenerist Mikro-Yapılandırıcı Serum, zorlu işlemler* olmadan cildinizi gözle görülür derecede sıkılaştırmak için tasarlanmıştır. Patentli aminopeptid kompleksini ve B3 vitaminini yoğun konsantrasyonda içeren anti-aging formülü, yüzeydeki cilt hücrelerinin yenilenmesini %200’e** kadar hızlandırmaya yardımcı olur.OLAY Regenerist Mikro-Yapılandırıcı Serum, zorlu işlemler* olmadan cildinizi gözle görülür derecede sıkılaştırmak için tasarlanmıştır. Patentli aminopeptid kompleksini ve B3 vitaminini yoğun konsantrasyonda içeren anti-aging formülü, yüzeydeki cilt hücrelerinin yenilenmesini %200’e** kadar hızlandırmaya yardımcı olur.
Yoğun konsantrasyonlu aminopeptid kompleksi içeren formülü yüzeydeki milyonlarca cilt hücresinin hacmini ve şeklini yeniden kazandırmak için nemlendirir.
Özel teknolojisi sayesinde değerli anti-aging içeriği hızlıca yüz, boyun ve dekolte bölgesine etki eder.*sonuçlar cerrahi müdahalelere eş değildir.
**uygulama yapılmamış cilde göre
Sonuç?
Anında daha sıkı bir görünüm için cildi nemlendirir.
Sadece 4 günde Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde gözle görülür derecede cilt görünümünü sıkılaştırır.
2 haftadan sonra daha genç görünümlü bir cilt için çizgi ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olabilir.
Kullanım önerisi
Gündüz ve gece kullanımı
için uygundur. Nemlendirme için ideal bir bazdır. Uyarı: Diğer yüz bakım ürünleri gibi gözünüze temas ettirmeyiniz. Temas ettiği takdirde gözünüzü bol su ile yıkayın.