Organik ve Katkısız Inlight

Spread the love
Inlight Kozmetik ürünleri, organik, katkısız ve Homeopati ile uyumlu olmaları nedeniyle cilde doğal bir gençlik sağlıyor. Bu kozmetik ürün serisi, temizleyen, detoksifiye eden ve besleyen, cildin kendi doğal dengesini ve savunma mekanizmalarını harekete geçiren gerçek bir güzellik gıdası.
Homeopati Uzmanı Dr. Gökhan Şentürk tarafından İngiltere’de özel olarak ürettirilen Inlight ürünleri, doğal bütünlüğün korunması için, üretim süreci boyunca mümkün olduğunca az işlemden geçiriliyor. Dr. Şentürk “Bilimsel uzmanlık ve tecrübeye dayalı bilgelik karışımını küçük kavanozlara doldurarak doğanın saf gücünü koruyoruz. Cildimiz akıllıdır, kendisine verilen sağlıklı gıdaları, güzellik olarak dışarı yansıtır. Inlight ürünlerini kullananlarda da bu sonucu çok hızlı gözlemliyoruz.” diyor.
Alkol, su veya herhangi bir sentetik veya suni madde kullanılmayan Inlight ürünlerinde bitkisel bileşenler soğuk sıkma yöntemi ile elde ediliyor. Cilt için ideal pH değerindeki ürünler, yağ bazlı olduğu için cildin sadece dış tabakasına değil, tüm tabakalara ulaşarak, yağ ve nem dengesini sağlıyor. Cilt üzerindeki stresi azaltarak daha ilk kullanım sonrası iyi hissetmeyi sağlıyor.
Inlight serisinde yüz ve vücut bakım ürünlerinin yanı sıra özel sorunlar için merhem serisi de bulunuyor.
Geri dönüşüme uygun cam şişe ve kavanozlara doldurulan ürünler, bitkisel mürekkep kullanılarak basılmış kutularda ambalajlanıyor.
Inlight Kozmetik ürünleri online olarak www.inlight.com.tr adresinde ve seçkin eczanelerde tüketici ile buluşuyor.

ivillage.mynet.com