Yatarken baş ucunuza limon koyun bakın neden

Spread the love
Yatarken  baş ucunuza limon koyun bakın neden
Yatarken baş ucunuza limon koyun bakın neden

Yatarken,uyurken baş ucunuza mutlaka limon koyun.Bakın neden?Nedenini aşağıda sayfamızda bulabilirsiniz.Bu meyve doağal antiseptiktir.

Yatarken baş ucunuza limon koyun bakın neden

Bunun yanı sıra limon suyu ile kepeklerinizden kurtulabileceğinizi biliyor musunuz? Bunun dışında diz ve dirseklerdeki kararmalarınızdan kurtulabilirsiniz.Yine limon hazımsızlık, artrit ve romatizmada da çok faydası vardır. Düzenli olarak limon suyu kullandığınızda vücudunuzu toksinlerden arındırır.Bunun dışında böbrek taşı oluşumunu engeller. İçerisindeki C vitaminin yanı sıra bakır,krom,potasyum, demir ve magnezyum içerir.Peki bunların dışında yatarken baş ucunuza limon koymanın ne faydası var?

Öncelikle yapmanız gereken yattığınız yerin baş ucuna bir limonu dörde bölerek bir tabağa koyun ve baş ucunuza yerleştirin. Her şeyden evvel limonun o mis gibi ferah kokusu tüm odanıza yayılacak sizde bu havayı gece boyu teneffüs ederek çok uyuyacağınız için çok zinde bir şekilde uyanacaksınız. Hele ki alerji ve astım probleminiz varsa bu yöntemi mutlaka denemelisiniz.Ne kadar rahatladığınıza siz bile şaşıracaksınız.