1 haftada 2,5 Kilo zayıflatan Hipokrat Kahvesi

Spread the love
1 haftada 2,5 Kilo zayıflatan Hipokrat Kahvesi
1 haftada 2,5 Kilo zayıflatan Hipokrat Kahvesi

Güzellik UzmanıŞems Arslan‘ dan, 1 haftada 2,5 Kilo zayıflatan Hipokrat Kahvesi (Sebzeli Kahve) 
Konuk olduğum TV Programların birinde zayıflatıcı özelliği olan, ayrıca besin değeri yüksek olan sebzeli kahvenin (Havuç, Pancar, Elma, Limon) karışımının formülünü vermiştim. Bu bilgilendirmeyi kaleme alma nedenim yayınlama tarihinden bugüne dek yüzlerce e-posta, mektup, telefon aldım. 

Ortalama herkesin görüşü 1,5 Kg, 2 Kg arası zayıfladıklarını ve memnuniyetlerini bildirmişlerdir. Ayrıca sağlıklarından bir şey kaybetmediklerini ve kendilerini daha zinde ve dinç hissetiklerini bize bildirmişlerdir. Bu memnuniyetimi sizlerle paylaşmanın ben de sevincini yaşamaktayım.1 haftada 2,5 Kilo zayıflatan Hipokrat Kahvesi


 1- BAĞIŞIKLIĞA DESTEK OLARAK VUCUDUMUZA BÜYÜK BİR KATKIDA BULUNUR.
 2- 1 HAFTADA  1 VE 1,5 KG ARASI SAĞLIKLI ZAYIFLAMA
 3- BEL VE KARIN BÖLGESİNİN ZAYIFLAMASI
 4- KARIN ÜSTÜ BÖLGESİNDE SARKMALARDA
 5- SELÜLİT
 6- CİLT VE VÜCUT SIKLAŞMASI
 7- YÜKSEK TANSİYON, AŞIRI YORGUNLUĞUN AZALMASI
 8- BASEN, KALÇA, BACAK BÖLGELERİNDEKİ YAĞLANMALAR

Yumrularından sebze olarak faydalanılan kırmızı pancarın anavatanı Akdeniz bölgesidir.

A, B, C vitaminleri, fosfor, demir, magnezyum, potasyum, çinko, kalsiyum içerir. Pancarın yaprakları da vitamin ve mineraller bakımından zengindir. Kırmızı rengini veren pigmentler kansere karşı savaşta etkilidir. Kansere karşı etkisi olan doğal kırmızı pigmentler yüksek oranda yer alır. Kalp sağlığını korur. Hipertansiyonu önlemek için pancar suyu tüketilebilir. Kırmızı pancar suyu kan basıncını düşürücü etkiye sahiptir. Günde bir bardak kırmızı pancar suyu içmek yüksek tansiyonunun düşürür. Zengin folik asit ve betain oranına sahiptir. Karaciğeri korur. Böbrekleri çalıştırır. İştah açıcı etkisi vardır. Demir eksikliği olanların pancar suyu içmesi tavsiye ediliyor.

Taze, çiğ ve rendelenmiş şekilde salatalarda alınabilir. Pişirilmesi yararını azaltacaktır.