Beyazlarınız bu yöntem ile kar gibi olacak

Spread the love
Beyazlarınız bu yöntem ile kar gibi olacak
Beyazlarınız bu yöntem ile kar gibi olacak

Eski dönemlerde yaşayan hanımların beyaz çamaşırlarının kar gibi olması gerçekten çok konuşulurmuş.Gerçekten de beyaz çamaşırların yıkandığında kar gibi beyaz olması tüm hanımların isteğidir öyle değil mi?

Ne kadar dikkat ederseniz edin, beyaz çamaşırlarınız yıkandıkça zaman içerisinde ilk günkü beyazlığını koruyamıyor maalesef. Özellikle yanlış yıkamalar nedeni ile de ilk günkü beyazlıklarını kaybedebilirler. Tabii ki ilk kural beyaz çamaşırları yıkarken kesinlikle beyazlarla renkli çamaşırları aynı anda yıkamamalısınız. Bunun yanı sıra beyaz çamaşırları yıkarken çamaşırlarınızı çok fazla biriktirmeden yıkayınız.Beyazlarınız bu yöntem ile kar gibi olacak

Yani çamaşır makineniz tıka basa dolu olmasın. Zira makinenizin içinin sıkışıklığından beyazlarınız grileşebilir. Bunun yanı sıra çamaşırlarınızı kurutucu da kurutmayın. Ayrıca beyaz çamaşırlarınızı kar gibi yapacak yönteme gelince; bunun içinde beyaz çamaşırlarınızı yıkarken çamaşır makinenizin deterjan bölümüne deterjan ile birlikte 1 paket kurumaya ekleyin. Beyaz çamaşırlarınız ilk günkü beyazlığına kavuşurken aynı zamanda da yıpranmadan beyazlamış olacaktır.