Bu doğal karışım tüm hastalıklara şifa oluyormuş

Spread the love
Bu doğal karışım tüm hastalıklara şifa oluyormuş
Bu doğal karışım tüm hastalıklara şifa oluyormuş

Uzmanlara göre bu doğal karışım özellikle sabahları aç karnına yenildiğinde hemen etkisini göstermeye başlıyormuş.

Başta kalp hastalıkları olmak üzere romatizmal hastalıklara kadar bir çok hastalığa iyi gelmesi ile biliniyor.Bal ve tarçından oluşan bu karışımın çok etkili olduğu ise uzmanlar tarafından ispatlanmış.Her gün kahvaltı etmeden evvel yiyeceğiniz bal ve tarçın karışımı nelere iyi geliyormuş?Bu doğal karışım tüm hastalıklara şifa oluyormuş

Kalp hastalıkları:Bal ve tarçın karışımı kolesterolü düşürür ve kalp damarlarını canlandırır.

Romatizmal hastalıklar:Romatizmal hastalıklar için 1 çorba kaşığı bala ,1 çay kaşığı tarçın ekleyin. Kopenhag üniversitesinde yapılan çalışmaya göre sabah kahvaltısından 1 saat önce 1 kaşık ballı tarçın yemek kronikleşmiş ağrıyı bile tedavi edip yok ediyor.

Çalışmada hastaların yüzde 73 nün bu karışımı düzenli tüketerek hastalıktan kurtulduğunu bildirmişler

Mesane enfeksiyonları: 2 çorba kaşığı tarçın bir tatlı kaşığı bal karışımı 1 bardak ılık suda karıştırılarak içilirse mesanedeki mikropları yok ettiği bildirilmiştir.Kolesterol düzenler:2 çorba kaşığı bal ve 2 çay kaşığı tarçın karıştırılarak düzenli tüketildiğinde 2 saat içerisinde kolesterolü yüzde 10 düşürdüğü gözlemlenmiş.

Mide sorunları:Ballı tarçın karışımının yine düzenli tüketildiğinde mide sorunlarını giderdiği hatta mide ülserini yok ettiği bildirilmiştir. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirir.

Grip

İspanyada araştırma yapan bir bilim insanı balın içerisindeki bir maddedinin grip mikroplarını öldürdüğünü kanıtlamış

Cilt enfeksiyonları giderir.Ballı tarçınlı karışımın cilt hastalıklarından egzemaya hatta sedefe kadar iyi geldiği bilinmektedir. Ayrıca yine sabahları aç karnına ballı tarçın karışımı yiyenlerin hızlı şekilde kilo verdikleri bilininenler arasındadır.