Cildiniz için E vitamin kürü yapıyoruz

Cildiniz için E vitamin kürü yapıyoruz
Cildiniz için E vitamin kürü yapıyoruz

Cildinizi adeta yenileyeek E vitamini kürünü sizler de eviniz keniniz yapabilir ve cildinizdeki harika değişimlere şahit olabilirsiniz.

Bu maske cildinizi besleyerek harika pürüzsüz bir cilde sahip olmanızı sağlayacak.Üstelik bu E vitamini kürü tüm ciltler için uygun oduğu için herkes bu bu kürü cildi için uygulayabilir. E vitamini kürü için size gerekli olan malzemeler şunlar:Cildiniz için E vitamin kürü yapıyoruz

1 çorba kaşığı badem yağı

1 çorba kaşığı jojoba yağı

1 çorba kaşığı üzüm çekirdeği yağı

2 kapsül E vitamini ampül

Tüm malzemleri bir kapta karıştırın .Sonrasında daha evvelinden temizlemiş olduğunuz cildiniz uygulama yapın.Hatta temizlenmiş ve hatta peeling yapılmış cilde uygularsanız çok daha iyi sonuç alırsınız.Cildinize uyguladıktan sonra 30 dakika bekletip cildinizi yıkayabilirsiniz.Sonrasında cildinizi kurulayıp nemlendiricinizi uygulayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra bu kürü tüm vücudunuz içinde uygulayabilirsiniz. Eğer evinizde küvetiniz varsa küvetinizi su ile doldurun ve karışımdan küvetteki suya 3 çay kaşığı boşaltın.Elinizle dağılmaını sağlayıp küvete girin.20-25 dakia bu suda kalmanız yeterli olacak.Karışımın hücre yenilee özelliği olduğundan tüm vücudunızda genç ve ışıl,ışıl olacak.

Hesabınızda paylaşın