Koltuk altı kararmasına doğal çözüm

Spread the love
Koltuk altı kararmasına doğal çözüm
Koltuk altı kararmasına doğal çözüm

Koltuk altı,bacak arası ve perine gibi bölgeler hormon salgılarınında etkisi ile cilt pigmentasyonuna oldukça yatkın bölgelerdir.

Özellikle bazı hanımlarda koltuk altı bölgelerinde kararmalar,esmerlikler görülebiliyor. Bu durumda hiç bir hanımın istemediği bir durum maalesef. Hele ki yaz aylarında daha can sıkıcı duruma gelebiliyor. Her kadın tabi ki koltuk altı bölgesinin beyaz görünmesini ister.Kozmetik firmaları da birbirleriyle yarışır şekilde bu beyazlatıcıları piyasaya sürmeye devam ediyorlar. Talep çok oluyor haliyle. Peki siz koltuk altı kararmalarınızı geçirecek doğal karışımı evinizde yapmaya ne dersiniz? Sevgili Suna Dumankaya’nın koltuk altı kararmalarını giderici harika ve çok etkili bir tarifi var. Bunun için size gerekli olan malzemeler:

Koltuk altı kararmasına doğal çözüm

1 çay kaşığı vazelin

1 çay kaşığı elma suyu

1 çay kaşığı limon suyu

Hazırlanışı çok kolay bunun için yapmanız gereken bir kaba tüm malzemeleri koyup karıştırmak. Sonrasında temizlenmiş olan koltuk altınıza bu karışımı sürün ve kurumasını bekleyin. Kuruduktan sonra yıkayın ve sonrasında koltuk altınıza bebek pudrası sürün. Düzenli bir şekilde yaptığınızda bir süre sonra koltuk altı kararmanızdan eser kalmayacak.