Limonu dondurulmuş olarak yerseniz bakın ne faydası var

Spread the love
Limonu dondurulmuş olarak yerseniz bakın ne faydası var
Limonu dondurulmuş olarak yerseniz bakın ne faydası var

Dünyadaki en büyük ilaç firmalarından birinin beyanına göre limonu dondurulmuş olarak tüketmenin sağlık açısından faydaları herkesi şaşırttı.

Dondurulmuş limonun sağlık açısından faydası ise Dondurulmuş ve bu şekilde rendelenmiş limon kanser hücrelerini öldürüyormuş.Bu şekilde söylenmesinin sebebi ise limon özünün sentetik versiyonunu üretmeye çalışan laboratuvarların olduğunun bilinmesidir. Dondurulmuş ve rendelenmiş limonda,normal limondan 5-10 kat daha vitamin vardır.Limonu dondurulmuş olarak yerseniz bakın ne faydası var

Bundan sonra tüm limonu dondurmak gibi basit bir işlemden sonra onu rendeleyerek yemeklerinizin,salatalarınızı,içeceklerinizin üzerine serpiştirerek limonun tüm özelliklerinden faydalanmış olacaksınız.Ayrıca limonun dinçleştirici vücuttaki toksik etkileri atıcı özelliği vardır.

İşte bu yüzden Yıkadığınız limonu buzdolabınızın derin dondurucusuna koyun ve her gün rendeleyerek tüketin. Limon kanser hücrelerini öldüren mucizevi bir üründür.Kemoterapiden çok daha etkilidir.Bilidiği üzer 2 çeşit limon vardır.Limon ve misket limonu. Konumuzda bahsettiğimiz normal limodur.Yani misket limon olmayacak. Dondurulmuş limon yemenin faydalarından en ilginci ise özellikle urlar,tümörler ,kistler üzerinde olan olumlu etkileridir.

.Ayrıca geniş spektrumlu anti-bakteriyel olarak iltihaplara ,enfeksiyonlara ve mantarlara karşı kullanılır.Bunun yanı sıra parazit ve bağırsak kurtlarına karşı çok etkilidir. Bu bilginin kaynağı ise dünyanın sayılı en büyük ,ilaç üretici firmalarından biridir.Bu firmanın beyanına göre 1970 yılından beri 20’nin üzerinde yapılan laboratuvar testlerinde limon ekstrelerinin uygulanmasıyla ;içlerinde kolon,kalın bağırsak,meme,prostat,akciğer, ve pankreas olmak üzere 12 kanser tpinde başarılı sonuçlar alınmıştır.

Limon ağacından elde edilen bileşiklerin bütün dünyada kemoterapide kullanılan Adiamycin ürününden 10.000 kat daha iyi olduğu saptanmış. Kanser hücrelerinin gelişimini yavaşlattığı saptanmış. Daha da şaşırtıcı olan şu ki:dondurulmuş limon kötü huylu kanser hücrelerini tahrip ederken, sağlıklı hücrelere hiç zarar vermemesidir.