Sitemizde yemek tariflerinizi ve el emeklerinizi paylaşın

Spread the love
Sitemizde yemek tariflerinizi ve el emeklerinizi paylaşın

Sizler de sayfamızda yemek tariflerinizi,pasta tariflerinizi,el emeklerinizi v.b konuları kendi isminizle birlikte paylaşabilirsiniz.Sitemizde yemek tariflerinizi ve el emeklerinizi paylaşın

Sitemizin yazarları arasına girebilir ve yemek tariflerinden tutunda el emeklerinize kadar ya da ilginizi çeken konularla ilgili yazılar da olabilir, sayfamızda paylaşabilir ve İsminizle birlikte yayınlanıp tüm Türkiye’ye hatta dünyaya duyurabilirsiniz.

Yapmanız gereken sadece yemek tarifi olsun ya da el emeğiniz olsun ya da ilginizi çeken genel her hangi bir konu olabilir.Detaylı olarak yazmak resimleri ile birlikte bize içeriği göndermek.

Tarafımızdan incelenip konu resim ve yazınızla birlikte İsminiz eklenerek sayfamızda yayınlanacaktır.Bayanlar kahvesinde tüm bayanları ortak konularımızda buluşmak üzere bekliyoruz.

İçeriğinizi huldursun@gmail.com mail adresine göndermeniz yeterlidir.Konunuz yayınlanınca size haber gönderilecektir.

Sizin tek yapmanız gereken örnek:Yemek pasta tarifi gönderiyorsanız detaylı olarak nasıl yapıldığını yazmanız ve resimlerini eklemeniz son olarak konunun altına isminiz ve iletişim bilgilerni girmeniz .İletişim bilgilerniz mail adresleriniz olmalı ve dilerseniz yaınlanmayacaktır.

Sevgiler.