Kanser başta olmak üzere çok hastalığa iyi gelen reçete

Spread the love
Kanser başta olmak üzere çok hastalığa iyi gelen reçete
Kanser başta olmak üzere çok hastalığa iyi gelen reçete

Rus bilim insanı Prof.Dr. Hristo Mermesky’nin reçetesi ile binlerce kişi hastalığından kurtulup şifa bulmuştur.

Bu karışımın önce faydalarına gelinirse;İlk olarak kan damarlarını temizler,kalbe şifadır,bağışıklık sistemini güçlendirir,beyin aktivitelerini arttırır.Kalp krizini önler en önemlisi ise tüm kanser çeşitlerine deva olduğu söyleniyor.Malzemeler ise:

15 adet organik limon

12 baş taze sarımsak

1 kg bal

400 gr (filizlenmiş buğday) ve 400 gr ceviz

Kanser başta olmak üzere çok hastalığa iyi gelen reçete

İlk olarak filizlenmiş buğdayın yapılması şöyle olacak:400 gram buğdayı cam bir kavanoza koyun.Üzerini su ile doldurun.Tercihen bu işlemi gece yapın.Sabaha kadar beklesin.Sabah olunca suyunu süzün.Ve süzgeçten geçirip yine süzgeçte suyu kalmayana dek bekletin.

Sonra süzülmüş buğdayları başka bir kaba alın ve 24 saat bekletin.24 saatin sonunda buğdayların üzerinde 1-2 cm filizler oluşacaktır.Yani filizlenmiş buğdaylarınız olumuş olacak.Şimdi gelelim asıl karışımın yapılmasına.

Filizlenmiş buğdayları,cevizi ve sarımsakları iyice ezin.Ve karıştırın.Sonra 5 adet limonu kabukları ile birlikte robottan geçirin. Ve karışıma ekleyin ,diğer 10 limonun ise sadece suyunu sıkarak karışıma ekleyin.Son olarak balı’da ekleyerek tahta kaşık ile karıştırın.Bu karışımı cam bir kavanoza koyun ve 3 gün bekletin.Uygulaması ise şöyle olacak;

Bu karışımı yemeklerden önce ve yatmadan önce olacak şekilde günde 4 defa 1 kaşık tüketin.Eğer kanser tedavisine ek olarak uygulanacak ise 2 saatte 1bir 2 kaşık tüketiliyor.

Bu reçete insanlara sağlık ve iyi bir yaşam sağlar.Vücuda gençlik ve enerji sağlar.Kansere karşı çok etkili reçetedir.Bu tedavi tüm gerekli vitaminler,mineraller,biyoaktif maddeler,proteinler,karbonhidratlar,bitkisel yağlar içerir.

Bu nedenle sağlıklı bir vücudu korumak için iç organları ve bezleri geliştirir.İyileştirir,kanseri ortadan kaldırır.