Kırışıklık gideren en etkili doğal tarif

Spread the love
Kırışıklık gideren en etkili doğal tarif
Kırışıklık gideren en etkili doğal tarif

Kırışıklıklardan sizi kurtaracak hem doğal hem de çok etkili bir tarif arıyorsanız tam aradığınız yerdesiniz sevgili hanımlar ve beyler.

Kırışıklık sadece yaş ilerledikçe olmaz bazen çok genç yaştada gerek genlerden dolayı gerekse bazı rahatsızlardan dolayı ortaya çıkabilir. Ve bunun sonuzunda da bu kırışıklıklarsan kurtulmak için kremlerede çara arar ve bir çok para veririz öyle değil mi?Ama size vereceğimiz bu tarif ile hem kırışıklıklarınızdan kurtulacak hem de paranız cebinizde kalacaktır.İşte bunun için size gerekli olan malzemeler:Hinistan cevizi yağı ve karbonat

Kırışıklık gideren en etkili doğal tarif

Evet sadece hindistan cevizi yağı ve karbonat gerekli size.Peki nasıl uygulanacak? 1 çay kaşığı hindistan cevizi yağına 1 çay kaığı karbonatı ekleyip güzelce birbirine geçmesi için karıştırın. Macun kıvamına gelecektiri.Şimdi daha evvelden temizlemiş olduğumuz cildimize bu karışımı sürüyoruz ve sonrasında dairesel hareketler yaparak masaj yapıyoruz.

Dairesel hareketler derken daima harekatiniz yukarı doğru olacak şekilde olsun.Boyun kısmına geldiğinizde ise hareketimiz değişiyor.Boyun kısmında ise boynun orta kısmında aşağıdan yukarı ,yan kısımlarında ise yukarıdan aşağı olacak şekilde işlem uyguluyorsunuz. Bu işlmi haftada 2-3 kere gece yatmadan evvel uygulayın.Sonrasında cildinizi temizleyip hindistan cevizi yağı yada kullandığınız başka bir nemlendirici varsa onu uygulayıp sonlandırın.