Yüz tüyleri nasıl yok edilir

Spread the love
Yüz tüyleri nasıl yok edilir
Yüz tüyleri nasıl yok edilir

Yüz tüyleri nasıl yok edilir?Sayfamızda aşağıda detaylı olarak okuyabilir ve videolu olarak izleyebilirsiniz.Yüz tüylerinizden sizi kurtaracak en doğal yöntem.

İlk olarak yapmanız gereken hindistan cevizi yağını yarım kaşık olacak şekilde daha önceden temizlemiş olduğunuz cildinize uyguluyorsunuz. Sonrasında diğer yanda kepekli un ve biraz su ile bulamaç şeklinde bir karışım hazırlayın. Sonra cildinizde tüylerinizin çıkış yönünde olacak şekilde bu hazırlamış olduğunuz bulamacı sürüyorsunuz.Bu şekilde undan yaptığınız ve cildinize sürdüğünüz bulamaç şeklindeki karışımı cildinizde kurumaya bırakın.10-15 dakika içerisinde kuruyacaktır.Kuruduktan sonra ise yukarı doğru ovma işlemi yaparak bu karışımı cildinizden çıkarın.Nemlendirme içinde içerisinde D3 Line Linoleik asit bulunan yağ bulunan nemlendiriciler seçin Linoleik asit içeren doğal yağlardan bazıları üzüm çekirdeği yağı,Hindistan cevizi yağı,Buğday tohumu yağı ve,b.Videoda serum olarak gösterilen ürün yerine siz bu yağları kullanabilirsiniz.

Bu uygulamayı haftada 2 kere olmak üzere düzenli uıygulayın. Yaklaşık 4 hafta içerisinde yüz tüylerinizin yok olduğunu göreceksiniz.

Yüz tüyleri nasıl yok edilir